BLUETTI DC CHARGING ENHANCER (D050S) | Ładowarka DC
0
- Umożliwia korzystanie z dodatkowych metod ładowania, takich jak ładowanie za pomocą paneli słonecznych, samochodu czy akumulatorów kwasowo-ołowiowych.
- Maksymalne wejście: 500W.
- Zwiększa moc wejściową PV do 1200W dla BLUETTI AC200/AC200P oraz do 1400W dla BLUETTI AC200Max.
- Zwiększa całkowitą pojemność BLUETTI AC200/AC200P poprzez podłączenie do modułów B230/B300.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Więcej możliwości ładowania.



Pliki do pobrania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Napięcie wyjściowe | 16,0V - 58,8V |
| Prąd wyjściowy | 8,2 A |
| Moc wyjściowa (łącznie) | 500 W |
| Napięcie wejściowe | 12V-60V |
| Prąd wejściowy | 10 A |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Waga | 0,8 kg |
| Wymiary (wys x sz x gł) | 6x12x24 cm |
| Temperatury pracy | -10°C-40°C |
| Odporność | TAK, IP20 |
| Aplikacja mobilna | NIE |
| Certyfikaty | CE |
| Zabezpieczenia | Przed przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem |
| Materiał obudowy | Wytrzymałe tworzywo sztuczne |
| Zalecana pielęgnacja | Miękka, wilgotna ściereczka |
| Przechowywanie | Suche i dobrze wentylowane miejsce |
| Zastosowanie | Pojazdy, podróże |
| Przeznaczenie | Użytek konsumencki |
| Gwarancja | 2 lata |
















