BLUETTI D40 DC-DC | Ładowarka baterii
0
- Kompatybilne modele: AC200PL
- Parametry: 12V, 30A, maks. 400W wyjście DC
- Kompatybilny z: akumulatorami LiFePO₄, AGM / żelowymi, kwasowo-ołowiowymi i wapniowymi
- Ładowanie: akumulatora pokładowego kampera za pomocą AC200PL / paneli słonecznych / akumulatora rozruchowego
- Ochrona: Dla akumulatora pokładowego i rozruchowego
- Zasilanie: 12V dla urządzeń w kamperze
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Napięcie wyjściowe | 12-15,4 V |
| Prąd wyjściowy | 20-30 A |
| Moc wyjściowa (łącznie) | 400 W |
| Napięcie wejściowe | 45-60 V (DC port), 12-36 V (PV port) |
| Prąd wejściowy | 20 A (PV Port) |
| Waga | 2 kg |
| Wymiary (wys x sz x gł) | 18 x 23,3 x 7 cm |
| Temperatury pracy | -20°C-45°C |
| Odporność | TAK, IP20 |
| Aplikacja mobilna | NIE |
| Certyfikaty | CE |
| Zabezpieczenia | Przed przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem |
| Materiał obudowy | Wytrzymałe tworzywo sztuczne |
| Zalecana pielęgnacja | Miękka, wilgotna ściereczka |
| Przechowywanie | Suche i dobrze wentylowane miejsce |
| Zastosowanie | Pojazdy, podróże |
| Przeznaczenie | Użytek konsumencki |
| Gwarancja | 2 lata |




















